Jakubowa Polana

Regulamin

Regulamin „Jakubowa Polana”

Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie obiektu „Jakubowa Polana” i jest integralną częścią umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez dokonanie rezerwacji. Dokonując ww. czynności Gość potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie obiektu „Jakubowa Polana”.

&1 PŁATNOŚĆ

1) Przysługuje Państwu bezpłatne odwołanie rezerwacji co najmniej 60 dni przed przyjazdem - zadatek zostanie zwrócony do 7 dni roboczych. W przypadku odwołania rezerwacji w ciągu 60 dni przed przyjazdem zadatek nie zostaje zwrócony.

2) Państwa rezerwacja jest aktualna w momencie wpłacenia określonej kwoty, to jest zadatku, w wyznaczonym czasie - suma zadatku oraz czas na jego wpłacenie jest podawany w e-mailu wysyłanym po złożeniu rezerwacji. Zadatek wynosi 40% wartości całego pobytu. W przypadku długich weekendów (majówka, Boże Ciało) zadatek wynosi 50% wartości całego pobytu.

3) Wcześniejszy wyjazd naszych gości nie upoważnia ich do domagania się zwrotu jakiejkolwiek części z opłaty za cały pobyt - kwota ta jest rekompensatą za blokadę pokoju, bez względu na to czy po wyjeździe klienta zostanie on ponownie wynajęty czy też nie. Także zrezygnowanie z pobytu w czasie jego trwania nie zwalnia naszych gości z opłaty za cały pobyt. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, Gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty (czy też zadatku), ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres. Zadatek przepada, jeżeli Goście w dniu zameldowania nie stawią się w dniu zameldowania lub odwołają rezerwację.

4) W trakcie meldunku Goście są zobowiązani do rozliczenia się z całej opłaty za pobyt - jest to warunek do otrzymania kluczy do wynajętego przez Państwa pokoju/apartamentu.

5) Nie ma możliwości płatności kartą.

&2 ZAMELDOWANIE I POBYT

1) Doba hotelowa trwa u nas od 16:00 i kończy się o 11:00 odebraniem pokoju przez kogoś z naszej obsługi i zdaniem kluczy.

2) Z uwagi na bezpieczeństwo naszych Gości, standardy higieniczne oraz organizacyjne na terenie obiektu oraz w pokojach mogą przebywać tylko osoby zameldowane.

3) Nie wynosimy przedmiotów, które są na wyposażeniu pokoju, poza pokoje.

4) Każdorazowo Gość opuszczający pokój/apartament, ze względów bezpieczeństwa, powinien zgasić światło, zakręcić krany oraz zamknąć okna i drzwi na klucz.

5) Z faktu, że przyjeżdżają Państwo do nas odpocząć, cisza nocna trwa od godziny 22:00 do godziny 7:00.

6) Uprasza się Gości o nie powodowanie nadmiernego hałasu (również poza ciszą nocną), mogącego przeszkadzać bądź irytować też irytować pozostałych Gości. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz używania głośników/głośnego słuchania muzyki. Nie stosowanie się do tego podpunktu traktowanie będzie również jako łamanie regulaminu.

7) Na terenie obiektu, jak i ogrodu, staramy się zachować porządek - należy również przestrzegać segregacji śmieci.

8) Z grilla korzystamy tylko w wyznaczonym do tego miejscu.

9) Nasi goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialno-finansową za spowodowane przez niego wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia, urządzeń technicznych, wyposażenia pokoi/domków.

10) Uwagi dotyczące jakichkolwiek uszkodzeń lub innych niedogodności prosimy zgłaszać bezpośrednio po zameldowaniu.

11) Na terenie naszego obiektu jest bezwzględny zakaz palenia tytoniu oraz smażenia ryb. Palić można na zewnątrz budynku. Nieprzestrzeganie zakazu smażenia ryb wiąże się z obciążeniem Gości kosztem ozonowania (usunięcie przykrego zapachu) w wysokości 300 zł, natomiast koszt ozonowania pokoju wynosi 300 zł + koszt wyłączenia pokoju z użytkowania na jedną dobę (równowartość ceny za pokój/domek za dobę). Zakaz palenia obowiązuje również na balkonach.

12) Za przekroczenie deklarowanej liczby osób w pokoju/apartamentu naliczana jest opłata w wysokości 300 zł/osoba/doba.

13) Prosimy o nie pozostawianie Państwa pociech bez opieki, rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich dzieci i zobowiązani są do zapewnienia im opieki na terenie obiektu.

14) W przypadku zgubienia klucza, zobowiązani są Państwo do wpłacenia kwoty w wysokości 50 zł.

15) Obiekt „Jakubowa Polana" nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszkodzenia lub utraty mienia Gości.

16) W przypadku zakłócenia porządku, ciszy nocnej lub zakłócania pobytu innym Gościom obsługa oraz właściciele, powołując się na art. 193 Kodeksu Karnego, mogą podjąć stosowane kroki wobec osób nie stosujących się do regulaminu oraz ogólnych zasad współżycia, włącznie z usunięciem ich z terenu pokoi, domków oraz terenu obiektu, bez zwrotu wpłaconych już środków.

17) Goście są proszeni o pozostawienie po sobie porządku w pokoju/apartamencie w dniu wyjazdu. Uprasza się o nie pozostawianie brudnych naczyń. Porządek należy utrzymywać również w częściach wspólnych - kuchniach i kąciku grillowym. Nie przestrzeganie tego podpunktu będzie traktowane jako łamanie regulaminu.

18) Gość hotelowy nie może podnajmować lub przekazywać pokoju/domku osobom trzecim, nawet jeżeli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.

19) W celu przedłużenia pobytu należy wcześniej poinformować obsługę i sprawdzić dostępność terminu. Za przedłużenie pobytu obowiązuje płatność za całość z góry.

20) Na terenie obiektu zabronione jest organizowanie imprez oraz przyjęć towarzyskich.

21) Informujemy, że w trosce o atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi, ciszy nocnej oraz zapewnienie komfortu rodzinom z dziećmi oraz pozostałym Gościom nie realizujemy pobytów grup zorganizowanych, składających się z pięciu lub więcej osób dorosłych.

&3 REKLAMACJE

1) Goście mają prawo do składania reklamacji w przypadku zauważenia uchybień w jakości świadczonych usług.

2) Wszelkie reklamacje należy składać na adres e-mail jakubowapolana@gmail.com lub osobiście w recepcji obiektu niezwłocznie po zauważeniu uchybień (w trakcie trwania pobytu) w standardzie świadczonych usług.

3) Czas odpowiedzi na reklamacje to 14 dni roboczych.

&4 ZWIERZĘTA

1) W obiekcie Jakubowa Polana jest całkowity zakaz przebywania zwierząt. Nieprzestrzeganie zakazu wiąże się z obciążeniem Gości kosztem ozonowania pokoju - 300 zł + koszt wyłączenia pokoju/apartamentu z użytkowania na jedną dobę (równowartość ceny za pokój/apartament za dobę).

Gościom, którzy łamią regulamin, mamy prawo skrócić ich pobyt. Dlatego uprzejmie prosimy o przestrzeganie powyższego regulaminu. Życzymy Państwu miłego wypoczynku.


Z wyrazami szacunku,
Obsługa Jakubowej Polany

Przejdź do góry strony